با گسترش تکنولوژی و همچنین نظر به ارائه خدمات آنلاین به مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی “هوم پارسی” راه اندازی شده و آماده همکاری با همکاران و همچنین مشتریان محترم می باشد.

فروشگاه اینترنتی هوم پارسی بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم خانه و آشپزخانه شما در ایران است . “اصل بودن کالا ” ، “گارانتی بازگشت” ، ” ارسال سریع” و “مشاوره وپشتیبانی” از ویژگی های مهم و اساسی در هوم پارسی از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . هوم پارسی سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید لوازم خانه و آشپزخانه مرتفع کند .

مجموعه هوم پارسی با همدلی و همکاری جوانان مستعد و با انگیزه ایرانی و همچنین حمایت سرمایه گذارانی با سابقه 50 ساله در زمینه تولید و واردات  لوازم خانه و آشپزخانه در سال 1399  متولد شد . ما ضمن درک بهای زمان در شرایط زندگی مدرن، بستری را جهت برطرف کردن بخشی از نیازهای شما با حق انتخاب بیشتر نسبت به خرید حضوری فراهم کردیم و در طی این مسیر بر اصل اصالت و درستی محصولات فروشگاه اینترنتی هوم پارسی در تمامی شرایط ثابت قدم هستیم و با اطمینان کامل اصالت کلیه اجناس را ضمانت می کنیم . امیدوار هستیم در آینده ای نزدیک با توجه به تجربه های اندوخته در این سال ها به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی آنلاین لوازم خانه و آشپزخانه  در زمینه مشاوره و فروش محصولات با اصلات در کشورعزیزمان در کنار شما باشیم .

فروشگاه اینترنتی هوم پارسی، با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه لوازم خانه و آشپزخانه ، دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد اعتماد الکترونیکی، عضو انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی و عضو ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی می‌باشد.