شرایط عمومی‌ بازگشت کالا فروشگاه اینترنتی هوم پارسی

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های  هوم پارسی بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید، همچنین مشتری موظف است در حضور مامور پست یا پیک محتویات سفارش خود را با فاکتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد کالای ارسال شده با فاکتور از دریافت آن خودداری نماید.

توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی با پشتیبانی هوم پارسی و بررسی ایشان بر عهده مشتری می‌باشد.

 

درچه حالتی می‌توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، مشتریان عزیز حداکثر 24 ساعت (یک روز کاری پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی هوم پارسی اطلاع دهند. تیم پشتیبانی پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان راهنمایی‌های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می‌دهند.

مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت مشتری 24 ساعت (یک روزکاری ) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی برساند. پس از اعلام ،بررسی‌های اولیه توسط پشتیبانیفروشگاه اینترنتی هوم پارسی انجام می‌گیرد و راهنمایی‌های لازم جهت بازگشت و عودت کالا توسط ایشان صورت می‌گیرد.

هزینه بازگشت کالا

در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت هزینه عودت کالا بر عهده هوم پارسی می‌باشد، بنابراین پس از بازگشت کالا باید تصویر برگه پستی (ماهکس) یا فاکتور پیک را از طریق واتس اپ برای پشتیبانی هوم پارسی ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن فاکتور پستی یا پیک امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.

عودت وجه

1تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا توسط انبار و بررسی موارد اعلام شده از سمت مشتری، عودت وجه به حساب مشتری صورت می‌گیرد. توجه داشته باشید برای انجام عودت وجه حتما باید شماره کارت خود را از طریق واتس اپ برای پشتیبانی هوم پارسی ارسال نمایید.

 

راه‌های ارتباط با پشتیبانی هوم پارسی

شماره تماس:

09224576265

واتس اپ پیشتیبانی:

09224576265

ساعت تماس: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 21 (به جز روز‌های تعطیل)