نالینو ساخت کجاست؟

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود.

شرکت پانیذسازان دانا با هدف کارآفرینی و توسعه تولیدات داخلی  درسال1358 نخستین بار محصولات خود را با تولید انواع  ظروف آلومینیومی در اندازه‌ های مختلف به بازار عرضه نمود. این گروه در سال 1374 به عنوان  اولین تولید کننده‌ی ظروف آشپزخانه‌ ای به روش کششی عمیق فعالیت خود را آغاز نمود و همگام  با پیشرفت های جامعه علمی، فنی و تولیدی  ونیز در مسیر تنوع بخشی و بهبود این صنعت، در سال1386 ظروف نچسب آشپزخانه به روش ریخته گری تحت فشار در قالب  را تولید  و با برند نالینو به مصرف کنندگان  عرضه نمود.نالینو در حال حاضر تنها تولید کننده ی ظروف  تمام چدنی و نچسب در کشور می‌باشد و میتوان گفت نالینو ساخت ایران است.

از مزایای این ظروف  حفظ حرارت و انتقال تدریجی آن به مواد غذایی، حفظ خواص  مواد مورد طبخ، خوش طعمی غذا به دلیل پخت اصولی، جاافتادن مواد غذایی و هم چنین امکان تهیه‌ی غذا بدون  استفاده از روغن می باشد.

فروشگاه اینترنتی هوم پارسی، با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه لوازم خانه و آشپزخانه ، دارای مجوز فعالیت از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد اعتماد الکترونیکی، عضو انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی و عضو ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی می‌باشد.

 

gif home parsi optimaized - نالینو ساخت کجاست
سرویس چدنی
قابلمه چدنی
دیزی چدنی
تابه چدنی
زودپز ترک نالینو
قوری چدنی

انواع قابلمه چدن

-10%
۴۶۹,۰۰۰ تومان
-16%
۶۱۹,۰۰۰ تومان
-10%
۸۶۳,۰۰۰ تومان

انواع تابه چدن

-20%
۴۷۸,۰۰۰ تومان
-21%
۶۳۴,۰۰۰ تومان
-22%
۶۵۸,۰۰۰ تومان
-25%
۴۶۵,۰۰۰ تومان
-10%
۳۷۶,۰۰۰ تومان

سرویس چدن

-25%
۳,۲۸۹,۰۰۰ تومان
-25%
۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
-10%

دیزی چدن

-20%
۵۹۹,۰۰۰ تومان

زودپز

قوری چدن

-10%